KONST / Litografier / Färglitografi 7884256
nr 788 4256
Färglitografi
signerad, 32x47
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:56:09
100 kr
200 kr
300 kr